Zespół na wesele Śląsk, Małopolska
Zespół muzyczny Bielsko Biała, Czechowice - zespół na wesele Śląsk, Bielsko, Kraków

 

PAWEŁ LASZCZAK: wokal, saksofon tenorowy, altowy, sopranowy, klarnet, instrumenty klawiszowe, conga
Biografia: Ukończył  Państwową  Szkołę  Muzyczną  I i II  stopnia  w  Bielsku - Białej  oraz  Akademię  Muzyczną  w Katowicach. Poza tym kilkakrotnie brał udział w warsztatach jazzowych w Chodzieży, a także przez kilkanaście lat pobierał prywatne lekcje aranżacji, gry oraz reżyserii dźwięku u światowej sławy pedagogów. Przez okres 2 lat pracował w firmie Motion VFX  jako muzyk reżyser dźwięku, prowadzi lekcje gry na saksofonie, klarnecie i fortepianie oraz współpracuje jako muzyk z Bielską Orkiestrą Dętą, Big Bandem Jarosława Grzybowskiego itd.

KAROLINA PIĄTEK: wokal
Biografia: absolwentka Państwowej Szkoły Muzycznej I i II Stopnia w Żywcu w zakresie gry na wiolonczeli. Uczestniczka telewizyjnego show "Bitwa na Głosy" (drużyna braci Golec). Jako wokalistka: zwyciężczyni wielu konkursów i festiwali muzycznych np. pierwsze miejsce w konkursie międzynarodowym Gwiazdy Jesieni 2013 w Żywcu, również pierwsze miejsce w Wojewódzkim Przeglądzie Artystycznym w Częstochowie itd. Śpiewa od małego i kocha muzykę. Lubi gotować i jeść (ale bardziej to drugie :-). Jest wesoła uśmiechnięta i pełna energii!

 


 

MICHAŁ DRWAL – wokal, instrumenty klawiszowe.
Biografia: dzięki spostrzegawczości rodziców naukę gry na instrumentach muzycznych rozpoczął od czwartego roku życia i ten pomysł szybko okazał się trafionym. Mając 7 lat i poznając tajniki grania na instrumentach klawiszowych, po niedługim czasie zainteresował się gitarą, którą opanował samodzielnie. Obecnie studiuje Edukację muzyczną na Uniwersytecie Śląskim w Cieszynie. Poza zespołem Desperado współpracuje z: Cieszyn Jazz Orchestra – wokalista, 
Chór reprezentacyjny Uniwersytetu Śląskiego Harmonia – drugie basy, 
Big Band Andrychów – pianista, gitarzysta, wokalista, 
Studio Muzyczne Chiara - gitarzysta

Zespół Desperado oferuje oprawę muzyczną imprez w całej Polsce, ale najczęściej w miejscowościach takich jak: zespół na wesele Kęty, Andrychów, Pszczyna, Żywiec, Szczyrk, Ustroń, Skoczów, Cieszyn, Oświęcim, Wadowice, Sucha Beskidzka, Wilamowice, Pisarzowice, Międzybrodzie, Bielany, Witkowice, Osiek, Bujaków, Porąbka. Węgierska Górka. Łodygowice itd. W głównej mierze jest to Śląsk i Małopolska - zespół na wesele Śląsk, ale nie tylko, bo również inne województwa i miejscowości takie jak Warszawa, Poznań, Wrocław, Opole, Lublin, Rzeszów, Kielce itd.