Bal Sylwestrowy w Hotelu Sahara w Bielsku- Białej

czw., 01/07/2016 - 12:53 -- Pawel

Dziękujemy, wszystkim gościom za wspólną zabawę na tegorocznym Balu Sylwestrowym w hotelu Sahara, na którym mieliśmy przyjemność zagrać, a także organizatorom za powierzenie nam tak odpowiedzialnej funkcji, oraz miłe przyjęcie naszego zespołu :-). Po raz pierwszy mieliśmy okazję pracować w tym miejscu i z czystym sumieniem możemy Państwu polecić hotel Sahara na imprezę firmową, wesele itp, ze względu na profesjonalizm pod każdym względem, który cenimy.

Zespół Desperado z Bielska Białej

pon., 08/05/2013 - 00:33 -- Pawel

W związku z tym że istnieje w naszym kraju kilka zespołów o nazwie Desperado, dla rozwiania wątpliwości nasz zespół jest przedstawiany jako zespół muzyczny z Bielska-Białej a także zespół muzyczny z  Kóz. Niewątpliwie powstał on jako pierwszy, bo już w 1972 roku, nawet przed słynnym filmem Desperado :-). Zespół ten różni się od innych zespołów Desperado tym że jest on trzyosobowy i zatrudnia tylko zawodowych, doświadczonych muzyków.

Urodziny, imieniny, rocznice :-).

wt., 07/16/2013 - 15:06 -- Pawel

Ostatnimi czasy zespół Desperado gra coraz więcej imprez typu okrągłe urodziny, czy rocznice różnego typu w prywatnych domach i ogrodach :-). Cena za takie usługi nie jest wysoka, ponieważ zespół nie musi brać wtedy całego swojego sprzętu i w związku z tym jest możliwa negocjacja, która jak widać jest dużą zachętą.